خرید کتاب خرید و دانلود کتاب The Awe Factor : How a Little Bit of Wonder Can Make a Big Difference in Your Life (Inspirational Gift for Friends, Personal Growth Guide)

[ad_1]

یافتن هیبت ، معنا و شگفتی در زندگی روزمره “در دنیایی که اخبار بد بسیار گسترده تر از خبرهای خوب به نظر می رسد ، کتاب فاکتور هیبت آلن کلاین برای بهبود روحیه استقبال و تسکینی را ارائه می دهد.” – مگی عمان شانون ، نویسنده کتاب دعاهای شفا ، دعاهای امید و راحتی و پرفروش ترین نویسنده نویسنده و ارائه دهنده TEDx ، آلن کلین ، برای یافتن و تعریف هیبت بازگشت. وی در آخرین کتاب خود به خوانندگان نشان می دهد که چگونه چشمان خود را از حیرت و حیرت از اطراف باز می کنند و با کشف ظرفیت انسان برای تحسین ، از عادت های روزمره زندگی فرار می کنند. حیرت یعنی چه؟ یا به عبارت ساده تر ، حیرت چیست؟ کلین با پشتیبانی جدیدترین تحقیقات علمی ، هدف خود را تعریف هیبت و تأثیرات آن بر سلامتی و خوشبختی قرار داد. به عنوان مثال ، در حدود دوازده سال گذشته ، دانشمندان ، در میان چیزهای دیگر ، کشف کرده اند که چه هیبت: این ما را به دیگران متصل می کند سطح استرس ما را کاهش می دهد احساسات مثبت را افزایش می دهد دلسوزی ما را افزایش می دهد خلاقیت ما بسیاری از دلایل ترس. فاکتور هیبت با انبوهی از معنویت و علم ، خوانندگان را به کاوش در یک پدیده انسانی می کشاند. کلین از تحقیقات گرفته تا داستان های دست اول که هیبت را برمی انگیزد ، در مورد احساس هیبت ، معنی و هدف تأمل می کند. و با کمک ابزارها ، نکات و تکنیک های جایزه برای بیدار کردن تعجب ، به خوانندگان کمک می کند تا آگاهی بیشتری کسب کرده و هیبت و تعجب زندگی خود را افزایش دهند. توسط عالی ، پس شما فاکتور هیبت را دوست خواهید داشت.

[ad_2]

کتاب خرید و دانلود کتاب The Awe Factor : How a Little Bit of Wonder Can Make a Big Difference in Your Life (Inspirational Gift for Friends, Personal Growth Guide)