خرید کتاب خرید و دانلود کتاب The Twelve Gifts From the Garden : Life Lessons for Peace and Well-Being (Tropical Climate Gardening, Horticulture and Botany Essays)

[ad_1]

نمای باغ توسط هدیه آنو مورو لیندبرگ از دریا “این کتاب یک مهمانی ، یک رویا ، یک ماجراجویی شگفت انگیز است …” شری ریچرت بلول ، بنیانگذار Simply Celebrate و نویسنده کتاب “آن را بگویید اکنون”. & amp؛ تفکر ، باغبانی آب و هوای استوایی و گیاهشناسی در هنگام طوفان گرمسیری. پس از شیمی درمانی. در میان اختلافات زناشویی. این زمان هایی است که نویسنده شارلین کوستانزو در جزیره Sanibel به راحتی ، شادی ، امید و شفابخشی رسیده است. اکنون مجموعه ای از بازتاب های بصیرت ، راهنمای زندگی ، الهام گرفته از گیاهان گرمسیری باغ گل گرانبهای وی ، ارائه شده است. درس های زندگی و نقشه های خطوط استوایی. طبق سنت آن مورو لیندبرگ ، شارلین در انبوه صدف در امتداد ساحل فلوریدا شگفت زده می شود. اما شاخ و برگ باغ گیاه شناسی سانیبل است که بازتابهای روزانه و پیام های تعلیمی را به ارمغان می آورد. ترجمه زیبایی گیاه شناسی. اگر خوب دقت کنید ، گیاهان با اراده جوانه می زنند و با عزم راسخ شکوفا می شوند. با استفاده از طبیعت زیبای درختان و گل ها ، شارلین پیام های الهام گرفته از باغ را از تجربیات شفابخشی و درک خود ایجاد می کند. در داخل ، نقل قول ها ، بازتاب ها و مواد جایزه را پیدا کنید: نقاشی های قلم و جوهر با تصاویر گل ها ، برگ ها و گیاهان باغی منبع دوازده هدیه چارلین و درسهایی که در باغ آموخته اید یک منتخب از دو مکان دیگر: Sedona ، AZ و St John ، VIR باغ آرامش بخش یا هدیه ساحل. چه در حال کشف زندگی مخفی درختان باشید و چه در زیبایی یک باغ گل ، این خاطرات محیطی افزودنی عالی برای هر قفسه کتاب در مورد طبیعت است. دوازده هدیه از باغ که ترکیبی از یک کتاب باغ و یک کتاب مراقبه است ، هم یک فصاحت برای بوم شناسی است و هم مجموعه ای از شفابخشی ها ، اکتشافات و ابهامات. بافندگی Sweetgrass یا زندگی پنهان درختان – سپس دوازده هدیه از باغ آخرین خواندن شماست!

[ad_2]

کتاب خرید و دانلود کتاب The Twelve Gifts From the Garden : Life Lessons for Peace and Well-Being (Tropical Climate Gardening, Horticulture and Botany Essays)