خرید کتاب دانلود کتاب های خارجی و خرید کتاب الکترونیکی در ایبوک رالی

[ad_1]

دانلود کتاب

پیشرفت در فناوری باعث شده است که مردم از بسیاری از دستگاه های هوشمند مانند تبلت و کتاب خوانندگان دیجیتال (ابزار جهت گیری) دانلود کتاب الکترونیک و مطالعه آن) من زیاد استفاده می کنم. امروزه کتاب های الکترونیکی طرفداران زیادی را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. بهترین مزیت کتاب های الکترونیکی اندازه کوچک و قابلیت حمل آسان آنها است. شما می توانید صدها کتاب را در یک یادگار کوچک حمل کنید. این ویژگی به شما کمک می کند تا از نیاز به فضای کتابخانه در خانه خود جلوگیری کنید. به خاطر داشته باشید که نگهداری نسخه های چاپی کتاب بسیار دشوار است. زیرا به مرور زمان به هر دلیلی ممکن است کتاب کیفیت خود را از دست بدهد یا گم شود. اما کتاب های الکترونیکی هرگز کیفیت خود را از دست نمی دهند. زیرا با تهیه نسخه پشتیبان می توانید چندین نسخه پشتیبان از آن داشته باشید. نسخه های چاپی را نمی توان در داخل نوشت و علامت گذاری کرد. اما بدون آسیب رساندن به کتاب های الکترونیکی ، می توانید با استفاده از نرم افزار ویژه به راحتی یادداشت برداری کنید. همچنین می توانید هر زمان که خواستید یک نسخه چاپ کنید. ویژگی دیگر امکان بزرگنمایی فونت کتاب است ، در حالی که به صورت چاپی برای شما امکان پذیر نیست. یکی از مزایای کتاب الکترونیکی این است که به راحتی می توانید کلمه یا عبارت مورد نظر خود را در کتاب جستجو کنید. می توانید کتاب را با یک کلیک از سایت مربوطه بارگیری کنید. بنابراین ، نیازی به مراجعه فیزیکی به بازار و خرید کتاب نیست. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

دانلود کتاب های خارجی

امروزه یکی از اصلی ترین موانع پیش روی محققان ایرانی دستیابی به منابع علمی ارزشمند ، به ویژه بارگیری کتاب های دانشگاهی خارجی است. بدون شک این کتاب منبع ارزشمندی محسوب می شود ، زیرا این کتاب نتیجه سالها تحقیق توسط یک دانشمند است. به دلایلی ، بارگیری کتابهای جدید خارجی برای محققان ایرانی امکان پذیر نیست ، اما راه حل چیست؟ همانطور که گفته شد ، دستیابی به منابع علمی مورد توجه دانشمندان و دانشجویان کشور است. تهیه این کتاب ها از سایت های خارجی مانند آمازون هزینه زیادی دارد. بنابراین ، ما سایت هایی را پیشنهاد می دهیم که به شما امکان می دهد کتابهای خارجی را در قالب pdf به صورت رایگان یا با هزینه بسیار کمی بارگیری کنید. برخی از کتابهای خارجی در ایران ترجمه و منتشر شده است. اما برای بسیاری از کتاب ها ، به ویژه کتاب های تازه منتشر شده ، حتی نسخه اصلی زبان آن در بازار کتاب ایران یافت نمی شود. بنابراین ، دانشجویان و محققان ایرانی در تهیه منابع علمی خود دشوار خواهند بود. محل دانلود کتاب های خارجی رالی کتاب الکترونیکی با دسترسی کامل به همه کتاب های الکترونیکی تازه منتشر شده و دسترسی کامل به بیش از 6 میلیون کتاب الکترونیکی ، گام بلندی در جهت تأمین نیازهای تحقیقاتی محققان ایرانی برداشته است. سایت Rally ebook بر اساس تجربه چندین دهه تیم مدیریتی خود ، کلیه کتابهای ایرانی را که نسخه الکترونیکی دارند ، به ایران پایپر و انجمن منابع علمی VR ارائه می دهد. موتور جستجوی قدرتمند سایت Ebook ebook امکان جستجو و بارگیری کتاب های خارجی با isbn و نام نویسنده یا ناشر را نیز فراهم کرده است.

کتابهای خارجی بخرید

امروزه خرید کتاب های خارجی یکی از نیازهای اساسی دانشجویان و اساتید ایرانی است. اما دسترسی و بارگیری کتابهای خارجی محدودیت هایی دارد. یکی از آنها محدودیت پرداخت به ارز خارجی است. به دلیل تحریم های بین المللی امکان خرید مستقیم از کتابفروشی های خارجی برای کاربران ایرانی وجود ندارد. همچنین با توجه به قیمت ارز در ایران ، خرید کتابهای لاتین به دلیل هزینه بسیار بالای ارز برای دانشجویان و محققان ایرانی ارزان نیست. از طرف دیگر ، بیشتر کتاب های خارجی خریداری شده دارای بلوک های نرم افزاری هستند. این امکان دسترسی دائمی به کتاب مورد نظر شما را غیرممکن می کند. از آنجا که بسیاری از سایت های خرید کتاب خارجی ، فایل PDF کتاب را مستقیماً در اختیار کاربر قرار نمی دهند ، چاپ آن یا ارسال آن برای دیگران امکان پذیر نخواهد بود. اگر نسخه چاپی کتاب خارجی را خریداری کنید ، باید هزینه حمل و نقل را علاوه بر قیمت کتاب پرداخت کنید. لطفا توجه داشته باشید که از زمان ارسال کتاب برای تحویل در ایران ، تقریباً دو تا سه هفته طول خواهد کشید. آخرین نکته ای که باید در نظر گرفت این است که سایت های متوسط ​​وجود دارد که به شما امکان می دهد pdf کتاب های خارجی را خریداری کنید ، به ویژه از سایت هایی مانند آمازون ، که به نوبه خود با دریافت کمیسیون ، حدود 20-25 درصد از قیمت کتاب را ارائه می دهند. با توجه به موارد فوق پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید کتاب خارجی را دارید ، ابتدا آن را در سایت تجمع کتاب الکترونیکی جستجو کنید. سایت کتاب رالی به شما امکان می دهد حدود 6 میلیون کتاب خارجی را با تخفیف حداقل 80 درصد از قیمت واقعی بارگیری کنید. لطفاً توجه داشته باشید که همه کتابهای الکترونیکی موجود از تیم رالی کتاب در دسترس شما است. بنابراین ، اگر کتابی را در سایت جستجو کردید و در دسترس نبود ، می توانید با کلیک روی گزینه سفارش کتاب ، آن را درخواست کنید. قیمت کتاب در اسرع وقت خواهد بود و پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.

مزایای خرید کتاب های خارجی از سایت تجمع کتاب:

بالاخره در فروشگاه های خارجی کتابهایی با 10٪ قیمت کتاب اصلی بخرید

کتابهای ارسالی سرانجام ظرف 12 ساعت آماده و ارسال می شوند.

قفل های دیجیتالی ناشران خراب است و می توان کتاب را بدون محدودیت زمانی خواند.

تهیه نسخه pdf واقعی کتابها (بهترین نسخه چاپی) برای تیم تجمع کتابهای الکترونیکی امکان پذیر است.

[ad_2]

کتاب دانلود کتاب های خارجی و خرید کتاب الکترونیکی در ایبوک رالی