خرید کتاب Advances in Network-Based Information Systems : The 20th International Conference on Network-Based Information Systems (NBiS-2017)

[ad_1]

این کتاب آخرین یافته های تحقیق ، یافته های نوآورانه تحقیق و روش ها و تکنیک های توسعه را از دو منظر نظری و عملی در ارتباط با مناطق نوظهور شبکه اطلاعات و کاربردهای آنها برجسته می کند. این مجموعه مجموعه مقالات بیستمین کنفرانس بین المللی سیستم های اطلاعاتی مبتنی بر شبکه (NBiS-2017) است که 24 تا 26 اوت 2017 در تورنتو ، کانادا برگزار شد. شبکه ها و سیستم های اطلاعاتی امروز به سرعت در حال تکامل هستند. علاوه بر این ، روندهای جدید و برنامه های پویا در شبکه های اطلاعاتی مانند شبکه های حسگر بی سیم ، شبکه های موقت ، سیستم های نظیر به نظیر ، شبکه های وسایل نقلیه ، شبکه های فرصت طلب ، محاسبات شبکه و ابر ، محاسبات فراگیر و فراگیر ، سیستم های چندرسانه ای ، امنیت ، سیستم های چند عاملی ، شبکه های پرسرعت و سیستم های مبتنی بر وب. انتظار می رود این شبکه ها تعداد روزافزون کاربران را کنترل کنند ، از طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی کنند ، از کیفیت خدمات (QoS) اطمینان حاصل کنند و منابع شبکه را بهینه کنند. به نوبه خود ، این خواسته ها منشأ مشکلات و چالشهای مختلف تحقیقاتی است که باید برطرف شوند و این فرایندها برطرف می کنند.

[ad_2]

کتاب Advances in Network-Based Information Systems : The 20th International Conference on Network-Based Information Systems (NBiS-2017)