خرید کتاب Advances on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications : Proceedings of the 12th International Conference on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications (BWCCA-2017)

[ad_1]

این کتاب مجموعه مقالاتی از دوازدهمین کنفرانس بین المللی رایانه ، ارتباطات و برنامه های بی سیم باند پهن ، که در 8-10 نوامبر 2017 در بارسلون ، اسپانیا برگزار شد. شبکه اطلاعات در حال حاضر در حال تکامل سریع است. انواع مختلفی از شبکه ها با ویژگی های مختلف در حال ظهور هستند و در شبکه های ناهمگن ادغام می شوند. در نتیجه ، مشکلات متقابل زیادی وجود دارد که می تواند در سطوح مختلف طراحی سخت افزار و نرم افزار نهادهای ارتباطی و شبکه های ارتباطی رخ دهد. انتظار می رود این شبکه ها تقاضای فزاینده برای استفاده را برطرف کنند ، از تعداد قابل توجهی از خدمات پشتیبانی کنند ، از کیفیت خدمات (QoS) اطمینان حاصل کنند و استفاده از منابع شبکه را بهینه کنند. موفقیت در شبکه های تمام IP و فناوری بی سیم ، سبک زندگی را تغییر داده است. مردم در سراسر جهان و پیشرفت در یکپارچه سازی الکترونیکی و ارتباطات بی سیم زمینه را برای دسترسی به شبکه های بی سیم در پرواز هموار می کند ، زیرا دستگاه های الکترونیکی می توانند اطلاعات بیشتر و بیشتری را تقریباً در هر زمان و هر مکان با یکدیگر تبادل کنند. هدف این کتاب ارائه آخرین یافته ها ، روش ها و تکنیک های توسعه از دو منظر نظری و عملی در زمینه نوظهور رایانه های باند پهن و بی سیم است.

[ad_2]

کتاب Advances on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications : Proceedings of the 12th International Conference on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications (BWCCA-2017)