خرید کتاب AWS Certified Security – Specialty Exam Guide : Build Your Cloud Security Knowledge and Expertise As an AWS Certified Security Specialist (SCS-C01)

[ad_1]

با اصول امنیت ابری آشنا شوید و با کمک این راهنمای جامع صدور گواهینامه برای آزمون تخصصی امنیت AWS آماده شوید ویژگی های کلیدی با این شروع سریع اصول امنیتی را بیاموزید مهارت های امنیتی جدید ابر را ایجاد کنید برای ایجاد راه حل های امنیتی امنیت م effectiveثر پاسخ به س practiceالات تمرین و انجام تست ها برای قبولی آزمون با اطمینان توضیحات کتاب AWS Certified Security – Speciality یک آزمون صدور گواهینامه برای تأیید تجربه شما در امنیت ابر پیشرفته است. با افزایش تقاضا برای مهارت های امنیتی AWS در بازار ابر ، این گواهینامه می تواند به شما در پیشرفت حرفه شما کمک کند. این کتاب با راهنمایی در ایجاد راه حل های امنیتی پیچیده به شما کمک می کند تا برای آزمون آماده شوید و گواهینامه بگیرید. از درک مدل مسئولیت مشترک AWS و مدیریت هویت و دسترسی گرفته تا اجرای بهترین روش ها برای مدیریت دسترسی ، به تدریج مهارت های خود را توسعه می دهید. این کتاب همچنین به عنوان مثال به امنیت و اصول ایمن سازی زیرساخت VPC می پردازد. با پوشاندن تهدیدات امنیتی ، آسیب پذیری ها و حملاتی مانند حمله DDoS ، خواهید فهمید که چگونه آنها را در سطوح مختلف کاهش دهید. سپس شما مطابقت را رعایت کرده و یاد خواهید گرفت که چگونه از AWS برای کنترل و کنترل زیرساخت های خود استفاده کنید و همچنین با پیاده سازی مکانیسم های ثبت اطلاعات و نظارت بر نظارت بر محیط خود تمرکز خواهید کرد. در مرحله بعدی ، نحوه پیاده سازی رمزگذاری داده را در حالی که امنیت محیط زندگی را در دست دارید ، جستجو خواهید کرد. سرانجام ، شما بهترین روشهای امنیتی را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند تا در مورد هزینه ، امنیت و پیچیدگی استقرار خود تصمیمات اساسی بگیرید. در پایان این کتاب امنیتی AWS ، شما مهارت قبولی در آزمون و طراحی راه حل های امن AWS را خواهید داشت یادگیری نحوه شناسایی و کاهش حوادث امنیتی اختصاص منابع مناسب خدمات وب آمازون (AWS) برای پشتیبانی از نیازهای امنیتی کار با AWS مدل مسئولیت مشترک امنیت بخش ابر عمومی AWS در سطوح مختلف رایانش ابری بیاموزید چگونه پیاده سازی تأیید اعتبار دسترسی مستقیم و موبایلی را انجام داده و فعالیت ها را به طور مثر ضبط کنید با استفاده از AWS چه کسی باید این کتاب را بخواند اگر مدیر سیستم یا حرفه ای امنیتی هستید که می خواهید برای دریافت گواهینامه امنیت AWS ، این کتاب برای شما مناسب است. استفاده بیشتر از این کتاب AWS نیاز به تجربه قبلی در امنیت محیط های ابری دارد.

[ad_2]

کتاب AWS Certified Security – Specialty Exam Guide : Build Your Cloud Security Knowledge and Expertise As an AWS Certified Security Specialist (SCS-C01)