خرید کتاب c't Daten schützen – So bleiben Ihre Daten im Netz sicher und privat : Rabattaktion – Jetzt 30 Euro günstiger: Mit dem c't Raspion Datenspione im Haushalt entlarven. Wehren Sie sich gegen Tracking und erfahren Sie, wie Sie Ihre Daten im Netz schützen.

[ad_1]

اعم از بازدید از وب سایت ، جستجوی موتور جستجو یا ردیابی فیس بوک – کاربران در همه جای وب ردیابی می کنند. نه تنها صنعت تبلیغات ، بلکه مقامات نیز این داده ها را جمع آوری می کنند ، ارزیابی می کنند و از آنها برای ایجاد پروفایل استفاده می کنند. علاوه بر این ، تلفن های هوشمند مانند حشرات عمل می کنند ، حرکات را ضبط می کنند و به دنبال رفتارهای ارتباطی هستند. اختاپوس های داده در همه جا کمین کرده اند. حریم خصوصی به طور فزاینده ای در اینترنت زیر چرخ می رود. از خود در برابر ردیابی گمراه کننده دفاع کنید! ویرایشگران c’t ابزارهای لازم را در شماره ویژه “حفاظت از داده” ارائه می دهند. شما خواهید فهمید که چگونه شرکت های چندملیتی ایالات متحده ، به ویژه Google ، داده های شما را سرقت می کنند و نحوه مدیریت آنها. مجموعه بزرگی از چک لیست ها به شما کمک می کند تا محافظت از حریم خصوصی خود را به میزان قابل توجهی بهبود ببخشید. برای این کار نیازی به حرفه ای فناوری اطلاعات ندارید – معمولاً کافی است چند پیچ ​​تنظیم را در نرم افزار استاندارد مانند مرورگر وب ، برنامه ایمیل یا پیام رسان بچرخانید. در تمرکز بیشتر در ویژه نامه ، تحریریه c’t پیشنهاداتی در مورد نحوه دفع اطلاعات قدیمی جمع شده در طول سال ها ، به ویژه در شبکه های اجتماعی ارائه می دهد. اینها می تواند عکسهایی از احزاب نامطلوب باشد ، اما همچنین دوستانی از مواضع سیاسی است که امروز دیگر به اشتراک گذاشته نمی شوند. شما همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه تشخیص چهره کار می کند و چگونه می توانید در برابر آن دفاع کنید. اگر اکنون داده ها و ارتباطات خود را رمزگذاری کنید ، در حال حاضر به طور موثر از مشاهده فرار می کنید. اینجا هم به شما کمک نمی کند بیایید یک قدم جلوتر برویم و در شماره ویژه شما را به افشای جاسوسان دعوت کنیم. برای این کار از پروژه c’t-Raspion ما استفاده کنید. با جعبه سخت افزار کوچک می توانید ترافیک را تجزیه و تحلیل کرده و نشتی ناخواسته داده های خصوصی را کشف کنید ، به عنوان مثال از تلویزیون های هوشمند یا دوربین های IP ارزان قیمت. شما به عنوان خریدار شماره ویژه ، یک مجموعه سخت افزاری برای c’t-Raspion در فروشگاه ما با قیمت ارزان دریافت خواهید کرد.

[ad_2]

کتاب c't Daten schützen – So bleiben Ihre Daten im Netz sicher und privat : Rabattaktion – Jetzt 30 Euro günstiger: Mit dem c't Raspion Datenspione im Haushalt entlarven. Wehren Sie sich gegen Tracking und erfahren Sie, wie Sie Ihre Daten im Netz schützen.