خرید کتاب Recent Advances in Information and Communication Technology 2017 : Proceedings of the 13th International Conference on Computing and Information Technology (IC2IT)

[ad_1]

این کتاب شامل مشارکت های منتخب مربوط به کلان داده ها و شبکه های داده است که در سیزدهمین کنفرانس بین المللی پردازش و فناوری اطلاعات (IC2IT) ، که از 6 تا 7 ژوئیه 2017 در هتل بزرگ آرنوما بانکوک ، تایلند برگزار شد ، ارائه شده است. این کنفرانس برای ارائه الگوریتم ها ، روش ها و فن آوری های نوظهور با درجه بالایی از اصالت ، تازگی و نوآوری با پرداختن به موضوع کنفرانس “تسلط بر داده ها و شبکه” بود. بخشهای 1 و 2 جنبه های مختلف داده کاوی و برنامه های کاربردی مرتبط را مورد بحث قرار می دهد. بخش 3 بر روی مشکلات بهینه سازی سرعت و سربار شبکه و همچنین مشکلات انرژی سیستم های خودمختار تمرکز دارد که از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند. کلید حل این مشکلات تعیین صحیح پارامترهای مهم است. بخش 4 پردازش زبان طبیعی ، از جمله استخراج روندها و محبوبیت و تشخیص احساسات ، و همچنین موضوعات کلاسیک مانند شناسایی و طبقه بندی را روشن می کند.

[ad_2]

کتاب Recent Advances in Information and Communication Technology 2017 : Proceedings of the 13th International Conference on Computing and Information Technology (IC2IT)