خرید کتاب Squeaky Clean Super Funny Knock Knock Jokes for Kidz : (Things to Do at Home, Learn to Read, Jokes & Riddles for Kids)

[ad_1]

کاملاً تمیز شوخی های دست کشیدن را بزنید تا استخوان خنده دار شما را غلغلک دهد «این یک کتاب با هدف است و این هدف سرگرم کننده است! مملو از انفجار خنده های خود به خودی … ”arkMark Squirek ، New York Journal of Books کتاب شوخی خوب کودکان. از کریگ یوئی ، مدیر خلاق سابق ، معاون رئیس جمهور و مدیر کل Muppets جیم هنسون – و مدیر خلاق سابق نیکلودئون و دیزنی – مجموعه ای از کتابهای جوک مفید برای کودکان در هر سنی است. Super Funny Knock Jokes Knock برای Kidz دومین سری است و شما می خواهید همه آنها را صاحب شوید! لطیفه های خنده دار. کریگ ، کشیش بازنشسته ، معتقد است در زندگی چیزی بهتر از خنداندن و احساس خوشبختی کودکان نیست. او سالها است که جوک جمع می کند و اکنون خطوط منتخب خود را در مجموعه “Squeaky Clean” منتشر می کند. پر از جوک های سرگرم کننده ، سرگرم کننده و نشاط آور برای تشویق به مطالعه و سرگرمی بچه ها برای ساعت ها. شغلی اختصاص داده شده برای خوشحال کردن بچه ها یوئه برنده جایزه ایزنر (معادل جایزه اسکار صنعت طنز) و مدال طلای انجمن تصویرگران است. وی نویسنده ، ویراستار ، مدیر هنری ، طراح گرافیک ، کاریکاتوریست و مورخ کتاب های کمیک است. هفته نامه ناشر ادعا می کند که “بایگانی افراد مضحک و متعالی” است و کارهای خود را “درخشان” می خواند. مجله کتابخانه او را “گورو کتاب کمیک” می نامد. جیم هنسون یک بار گفت که “کریگ خلاقیت و اشتیاق ارزشمند خود را با خود به ارمغان می آورد.” مارک همیل ، جنگ ستارگان به شوخی گفت: “من مدام از Yoe Books کتاب هدیه می خرم ، سپس آنها را برای خودم نگه می دارم!” هدیه ای مناسب برای کودکان (و والدین و مادربزرگ ها). اگر شما و بچه هایتان از اولین کتاب کریگ یوئی در این مجموعه ، جوک های Squeaky Clean Super Funny for Kidz یا کتاب های دیگری مانند جوک های احمقانه برای بچه های احمقانه یا جوک های شکمی برای بچه ها لذت می برید ؛ عاشق کتاب شوخی دوم کریگ یو خواهید بود. بدون بوگیر ، ارواح ، جادوگران ، هیولاهای ترسناک ، توهین یا تحقیر – همه اینها سرگرمی تمیز و پر از خنده برای بزرگ و بزرگ است

[ad_2]

کتاب Squeaky Clean Super Funny Knock Knock Jokes for Kidz : (Things to Do at Home, Learn to Read, Jokes & Riddles for Kids)