خرید کتاب Vietnamese Picture Dictionary : Learn 1,500 Vietnamese Words and Expressions – The Perfect Resource for Visual Learners of All Ages (Includes Online Audio)

[ad_1]

یک منبع سرگرم کننده و مفید برای هر کسی که علاقه دارد کمی ویتنامی یاد بگیرد ، چه 5 ساله باشید و چه 100 ساله. این فرهنگ لغت تصویری 1500 مفیدترین کلمات و عبارات ویتنامی را پوشش می دهد. هر کلمه و جمله با حروف ویتنامی همراه با نسخه رومی شده برای کمک به تلفظ صحیح آن ، همراه با معنی انگلیسی ، آورده شده است. کلمات در 40 موضوع یا موضوع مختلف دسته بندی می شوند ، از جمله اصول ملاقات با شخص جدید و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی برای موضوعات خاص فرهنگ مانند جشن گرفتن تعطیلات ویتنامی و خوردن غذای ویتنامی. این فرهنگ لغت تصویری رنگارنگ شامل: بیش از 750 عکس با رنگ آمیزی 1500 فرهنگ خاص ویتنامی کلمات و عبارات 40 موضوع مختلف از رسانه های اجتماعی و شمارش تا غذاهای ویتنامی و تعطیلات مثال جمله هایی که نشان می دهد چگونه کلمات استفاده می شوند ضبط های صوتی آنلاین رایگان توسط زبان مادری ویتنامی از تمام واژگان و عبارات برای بارگیری یا پخش مقدمه ای برای تلفظ و دستور زبان ویتنامی A دو- فهرست شاخص جهت کمک به شما در جستجوی سریع کلمات این منابع برای مبتدیان در هر سنی مناسب است: کودکان کنجکاو ، زبان آموزان بصری و مسافران آینده به ویتنام.

[ad_2]

کتاب Vietnamese Picture Dictionary : Learn 1,500 Vietnamese Words and Expressions – The Perfect Resource for Visual Learners of All Ages (Includes Online Audio)